Ambalaj Üretimi

Endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren firmalar, ürünlerin hammaddeden kullanılabilir hale getirilmesi ve son tüketim aşamasına kadar olan tüm işlemleri yapması gerekiyor. Tüm işlem aşamalarının oluşturulması maliyetin artmasına neden olmaktadır. Ambalaj kesimi ve üretimi hizmetleri ile büyük firmalar, ambalaj malzemeleri için yatırım yapmaktan kurtarmaktadır. Ambalaj üretiminde, talepte bulunan firma adına ambalaj üretimleri yapıyor ve ürünler üzerine firma isimlerini yazıyoruz. Farklı sektörlerde, üretim ağı olmayan firmalar, ambalaj üretim modelini seçmekte ve istedikleri marka baskısının yapılmasını, yapılan ücret anlaşması karşılığında isteyebiliyor.

Ambalaj Üretimi Nasıl Yapılır

Ürün çeşitliliği fazla olan firmalar, ambalaj üretimine her zaman ihtiyaç duyarlar. Ambalaj üretimi büyük ya da ürün çeşidi fazla olan firmaların işlemlerini kolaylaştırır. Ambalaj malzemelerinin üretimleri, müşteri firmanın üretmiş olduğu ürün ve talep ettiği ambalaj ölçü, model ve malzemelerine göre yapılır. Ambalaj üretimlerinde, esnek malzemeler kullanılmaktadır. Ürün türüne ve üretim tipine göre yaptığımız ambalaj üretimlerinde, talep durumuna göre baskı işlemlerini de yapıyoruz. Üretimlerimiz, tüm endüstriyel sektörleri kapsamamakta ve seri üretimler ile istenilen miktarda ambalaj ürünlerini kısa sürede üreterek teslim ediyoruz.

Neden Ambalaj Üretimine İhtiyaç Vardır?

Tüm sektörlerde, ambalaj üretimine neden ihtiyaç duyulduğu konusu gündeme gelir. Üretim zinciri içerisinde, tüm işlemlerin bir firma ve tesis tarafından yapılması, üretim maliyetlerini önemli ölçüde artıracaktır. Ambalaj üretimi yapan firmalar, büyük firmaların ihtiyaçları kapsamında üretimler yaptığından, maliyetlerin düşmesine yardımcı oluyor. Körüklü poşetler günlük hayatımızda, birçok yerde karşılaştığımız ambalaj ürünleridir. Bu poşetleri tüketiciler, hem daha uygun fiyata hem de daha korunaklı olarak satın alabiliyor. Ambalaj üretimlerine, iş gücünün ve maliyetin azaltılması, istenildiği zaman istenilen sayıda ürüne sahip olabilmek için ihtiyaç duyulur.

Ambalaj Üretiminin Sağladığı Faydalar

Üretim zincirini oluşturan firmalar, her ürün türü için üretim firmaları ile anlaşmalar yapar. Vermiş olduğumuz üretim hizmetleri, firmalara birçok avantaj sağlıyor. Kilitli poşetler gibi tüm ambalaj ürünleri siparişlerini alıyor ve özel baskılar yaparak, müşterilere istedikleri zaman teslim ediyoruz. Kaliteli olarak yapılan üretim seçenekleri arasında, yapışkanlı opp poşetler kilitli poşetler körüklü poşetler gibi farklı tasarım seçenekleri yer alıyor. Ürün geliştiren firmalar, yapacakları her üretim için farklı izinler almak ve üretim şartlarını yerine getirmek zorundadır. Üretimler farklı firmalar tarafından yapıldığı için ürün geliştiren firmalar bu tür işlemlerle uğraşmamış oluyor.

Ambalaj Kesimi

Ambalaj Baskısı

Siz Arayalım

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? Ambalaj üretim, baskı veya kesim işiniz mi var. Formu doldurun sizi arayalım.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Kare taban oturan opp poşet

Bizi Arayın!

Ayder Ambalaj olarak Doypack, Opp Jelatin Poşet, Plastik Poşetlerinizin
Baskı, Kesim ve Üretimi Yapıyoruz.

6 Renk CMYK Baskı – Baskı Yapılan malzemeler Opp, Cpp, Pp, Pe, nanvoven, pelur

Hemen Arayın: +90212 501 00 30