Ambalaj Baskı İşleri

Müşterilerin ihtiyaç duydukları birçok ürünün temin edilmesi için hizmetler verilmektedir. Ambalaj baskı işleri ile müşteri beklentileri karşılanmaya çalışılıyor. Ambalaj üretimi ileri teknoloji baskı cihazları ile müşteri taleplerine göre yapılıyor. Üretimi yapılan ürünlerin muhafazası ve taşınması gibi işlemlerde kullanılan ambalaj ürünleri üzerine, ürün hakkında bilgi veren bilgilerin baskıları yapılır. Ambalaj baskıları, müşterilerin ihtiyaçlarını ve ürünlerin farklılıklarını göstermektedir.

Ambalaj Baskısı

Ambalaj baskı işlemleri, üretimi yapılacak ambalaj ürünü türüne göre kesim öncesi ya da kesim sonrası yapılmaktadır. Seri üretimlerin yapılabilmesi için ambalaj malzemesi üzerine baskı tasarımlarını uyguluyor ve belirlenen ölçülerde kesimleri yaparak, üretimleri tamamlıyoruz. Ürün türüne göre özel hazırlanan ambalaj malzemeleri üzerine yapılan baskılarda, ürüne ait resim, ürün içeriği, kullanma şekli, üretici firma bilgileri gibi birçok bilgi yer alıyor. Bu bilgiler, tüketicinin ambalaj içerisinde hangi ürünün olduğunu ve ürünün ne işe yaradığını görmesini sağlıyor. Baskı işlemlerinde, renk ve boya kalitesine dikkat ediyor ve kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Ambalaj Üretimi

Siz Arayalım

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? Ambalaj üretim, baskı veya kesim işiniz mi var. Formu doldurun sizi arayalım.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Kare taban oturan opp poşet

Bizi Arayın!

Ayder Ambalaj olarak Doypack, Opp Jelatin Poşet, Plastik Poşetlerinizin
Baskı, Kesim ve Üretimi Yapıyoruz.

6 Renk CMYK Baskı – Baskı Yapılan malzemeler Opp, Cpp, Pp, Pe, nanvoven, pelur

Hemen Arayın: +90212 501 00 30