Ambalaj Kesimi

Nüfusun artması ile birlikte ürün çeşitleri artmaktadır. Üretim yapan firmalar, ürünlerinin güvenli bir şekilde müşterilere ulaştırılması için ambalaj ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Ambalaj kesimi esnek ambalaj sektörünün en önemli işlemlerinden birisidir. Ambalaj üretimlerinde, baskı tasarımları ve baskıların yapılması kadar ambalaj kesimleri de çok önemlidir. Profesyonel bir hizmet ve teknolojik imkanlar gerektiren bu hizmetler, garantili, güvenli ve kaliteli olarak sunulmaktadır. Üretim yapan tüm firmalar, üretilen her ürün için özel ambalaj malzemesine ihtiyaç duyarlar.

Ambalaj Kesimi Nasıl Yapılır

Üretimi yapılan her ürün için paketleme çok önemlidir. Ürün türlerine göre çoğu zaman doypak bantlı poşetler talep edilmektedir. Doypak poşetler, dik duran, alt tarafı geniş olarak tasarlanmış olan poşetlerdir. Bu ambalaj ürünlerinin kesimleri, belirlenen boyutlara göre yapılır. Poşet ağız kapatma bölümleri, ambalajlanacak olan ürün türüne göre kilitli ya da yapışkanlı olur. Hazır içecek ve toz ürünlerin ambalajı için kullanıldığından, mühürlü plastik vakumlu paket ürünleridir. Kesimler ve poşet haline getirilmesinde özel teknoloji kullanılır.

Ambalaj Kesimleri Neden Yapılır

Büyük ve endüstriyel firmalar, ürettiği ürünleri, belirli şartlara bağlı kalarak raflarda tutmaya çalışır. Ürünlerin raf ömrünü belirleyen unsurlardan birisi kullanılan ambalaj malzemeleridir. Körüklü poşetler ve diğer ambalaj ürünleri, içerisine konulacak ve paketlenecek ürünün türüne göre özel hazırlanır. Ambalaj kesimleri, ürünlerin tüketiciye ulaştırılması ve son kullanım aşamasına kadar muhafaza edilmesini sağlamak için yapılır. Özel tasarımlarla yapılan ambalaj kesimlerinde, poşet türleri kullanım amacına göre şeffaf ya da renkli olarak yapılabiliyor. Genel olarak içerisine konulacak ürün bilgilerini içerine çeşitli bilgi baskıları yapılarak üretilmektedir. Her ambalaj poşeti için farklı boyut ölçülerinde kesimler talep edilebiliyor.

Ambalaj Kesimlerinin Avantajları

Ambalaj kesimlerinin, üretici firmalara sağladığı faydalar, sektöre ve ambalajlanacak ürün türüne göre değişmektedir. Ana ürünü üreten firmalar, ambalaj malzemeleri üretimi ile ilgilenmez ve iş gücü, maliyet, zaman kazancı elde eder. Kilitli poşetler birçok sektörün en fazla ihtiyaç duyduğu ambalaj ürünlerinden birisidir. Sürekli üretimi ve kesimi yapılan ürünler arasında, yapışkanlı opp poşetler kilitli poşetler körüklü poşetler yer alıyor. Ambalaj kesim hizmetlerimiz sayesinde, ürün üretimi yapan firmalar, ekstra masraflar yapmak zorunda kalmıyor. Ambalaj kesimleri için gerekli araştırmaları ve süreçleri yürüterek, sektörlerin, iş ve işlemlerinin kolaylaştırılması sağlanmaktadır.

Ambalaj Üretimi

Ambalaj Baskısı

Siz Arayalım

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? Ambalaj üretim, baskı veya kesim işiniz mi var. Formu doldurun sizi arayalım.

Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Kare taban oturan opp poşet

Bizi Arayın!

Ayder Ambalaj olarak Doypack, Opp Jelatin Poşet, Plastik Poşetlerinizin
Baskı, Kesim ve Üretimi Yapıyoruz.

6 Renk CMYK Baskı – Baskı Yapılan malzemeler Opp, Cpp, Pp, Pe, nanvoven, pelur

Hemen Arayın: +90212 501 00 30