Hakkımızda

Ayder Ambalaj olarak uzun yıllardır ambalaj üretimi kesimi ve baskı işleri yapmaktayız. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile işimizin ustası olduk ve ambalaj baskı kesim ve üretiminde Türkiye’de söz sahibiyiz. Belirli hizmetler doğrultusunda birtakım ürünler direkt bir ambalajlama işlemi sonrasında müşterilere sunulmaya hazır bir hale getirilirler. İyi bir ambalajlama işlemi her zaman için tüketiciler üzerinde olumlu bir izlenim bırakılmasına imkân sağlar.
Bu da hizmet sunan firmanın her açıdan iyi bir prestij kazanması anlamına gelir. Birçok ürün satıcısı firma, ambalajlama desteği alarak ilgili ürünlerinin paketlenmesi yönündeki gereksinimleri karşılıyor. Eğer sizler de isterseniz ambalaj üretimi konusunda bizlerden profesyonel bir destek alabilirsiniz.
Ambalaj kesimi çalışmalarımızda bizler tam olarak isteklerinizi dikkate alacak şekilde hareket ediyor ve arzu ettiğiniz şekilde ilgili ürünleri tasarlıyoruz.
Sahip olduğumuz üst düzey ambalaj baskı teknik araçlarımız ve alanında uzman personellerimizin tecrübeleri sayesinde en kısa sürelerde üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Hangi ürünleriniz için hangi standart ölçülerde ambalaj ürünlerine ihtiyacınız varsa bu yöndeki taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Hizmetlerimiz

Firmamız hizmetleri doğrultusunda bizler poşet tarzı ambalaj ürünlerinin tasarımlarını da isteğe göre en başarılı şekilde yapabiliyoruz. Oturan dik duran poşet olarak da bilinen doypak bantlı poşetler ürünleri firmamızın kaliteli teknik baskı araçları sayesinde en kullanışlı biçimde üretiliyor.
Farklı türden gıdaların satış için güvenle muhafaza edilmesine olanak veren körüklü poşetler ürünleri de uzmanlarımız aracığıyla özenle tasarlanabiliyorlar. Bu poşetlerin hangi boy ölçülerinde olacağını bizlere ifade etmeniz yeterlidir.
Bizler bunu direktif alarak ve aynı zamanda ilgilin poşetin hangi gıda için kullanılacağını önceden bilerek tasarım çalışmalarımızı buna göre şekillendiririz.
Birçok ürün veya eşyanın en pratik şekilde saklanabilmesine imkân veren kilitli poşetler ürünlerinin üretimi için bizlerden tasarım konusunda en kaliteli destekleri güvenle alabilirsiniz. Bizlere bunların kaç adet üretileceğini söylerseniz ona göre bir çalışma planı oluşturur ve belirtilen zaman diliminde sizlere bunları teslim ederiz.

Bizi Arayın!

Ayder Ambalaj olarak Doypack, Opp Jelatin Poşet, Plastik Poşetlerinizin
Baskı, Kesim ve Üretimi Yapıyoruz.

6 Renk CMYK Baskı – Baskı Yapılan malzemeler Opp, Cpp, Pp, Pe, nanvoven, pelur

Hemen Arayın: +90212 501 00 30