Ambalaj Üretimi

Endüstriyel alanlarda faaliyet gösteren firmalar, ürünlerin hammaddeden kullanılabilir hale getirilmesi ve son tüketim aşamasına kadar olan tüm işlemleri yapması gerekiyor. Tüm işlem aşamalarının oluşturulması maliyetin artmasına neden olmaktadır. Ambalaj kesimi ve üretimi hizmetleri ile büyük firmalar, ambalaj malzemeleri için yatırım yapmaktan kurtarmaktadır.  Üretimlerde, talepte bulunan firma adına ambalaj üretimleri yapıyor ve ürünler üzerine firma isimlerini yazıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Ambalaj Kesimi

Nüfusun artması ile birlikte ürün çeşitleri artmaktadır. Üretim yapan firmalar, ürünlerinin güvenli bir şekilde müşterilere ulaştırılması için ambalaj ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Ambalaj kesimi esnek ambalaj sektörünün en önemli işlemlerinden birisidir. Ambalaj ürünlerinin üretimlerinde, baskı tasarımları ve baskıların yapılması kadar ambalaj kesimleri de çok önemlidir. Profesyonel bir hizmet ve teknolojik imkanlar gerektiren bu hizmetler, garantili, güvenli ve kaliteli olarak sunulmaktadır. Üretim yapan tüm firmalar, üretilen her ürün için özel ambalaj malzemesine ihtiyaç duyarlar.

Daha Fazla Bilgi

Ambalaj Baskısı

Müşterilerin ihtiyaç duydukları birçok ürünün temin edilmesi için hizmetler verilmektedir. Ambalaj baskı işleri ile müşteri beklentileri karşılanmaya çalışılıyor. Ambalaj üretimi ileri teknoloji baskı cihazları ile müşteri taleplerine göre yapılıyor. Üretimi yapılan ürünlerin muhafazası ve taşınması gibi işlemlerde kullanılan ambalaj ürünleri üzerine, ürün bilgilerinin baskıları yapılır. Ambalaj baskıları, müşterilerin ihtiyaçlarını ve ürünlerin farklılıklarını göstermektedir.

Daha Fazla Bilgi

Bizi Arayın!

Ayder Ambalaj olarak Doypack, Opp Jelatin Poşet, Plastik Poşetlerinizin
Baskı, Kesim ve Üretimi Yapıyoruz.

6 Renk CMYK Baskı – Baskı Yapılan malzemeler Opp, Cpp, Pp, Pe, nanvoven, pelur

Hemen Arayın: +90212 501 00 30